Catering

Gotowanie to nasza pasja. A jeszcze więcej radości sprawia nam przybliżanie Klientom smaków kuchni arabskiej i tureckiej. Nasz Zespół, z Chef Mohamedem na czele, stara się przenieść klimat Orientu do Waszej kuchni.

Jadłaś/jadłeś kiedyś oryginalną soczystą koftę z grilla – mielone mięso wołowe lub wołowo-jagnięce opiekane na grillu na specjalnych szpadach? A pstrąg po egipsku? Ta potrawa przekonuje nawet tych, którzy zarzekają się, że nie lubią ryb… Hummus czy babaghanoush przygotowane przez naszego Szefa Kuchni jest naprawdę doskonałe, a baklawa jest podobno jedną z najlepszych w Warszawie. Nawet popularny kurczak, sznycle z indyka czy zrazy wołowe, dzięki orientalnym recepturom, a przede wszystkim przyprawom, smakują u nas inaczej…


Nasze doświadczenie pokazuje, że catering dobrej jakości wcale nie musi kosztować majątku. Atrakcyjna cena zaś nie musi oznaczać niskiej jakości obsługi i serwowanych potraw. Zaufaj nam! Wiemy, co robimy. Wybierając Catering Al Basha, dołączysz do szerokiego grona zadowolonych ze współpracy z nami Klientów. Działamy w branży cateringowej od 12 lat, w tym 7 lat w Polsce, traktując każde zlecenie profesjonalnie.


Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, szukających cateringu domowego, jak i biznesowych czy instytucjonalnych. Bez względu na to, jakiego rodzaju imprezę planujesz i jakie menu jest Ci potrzebne – my zapewnimy profesjonalną i kompleksową obsługę, wpisując się w charakter eventu. Specjalizujemy się w kuchni krajów arabskich, północnej Afryki i Turcji. Zapewniamy, że nasze dania zaskoczą zarówno smakiem, jak i wyglądem i na długo pozostaną w pamięci Gości. Nie zapomniana będzie również atmosfera spotkania. Możemy dostarczyć gotowe produkty lub półprodukty, jak również zapewnić pełną obsługę imprezy, a nad wszystkim czuwać będzie nasz Szef Kuchni – Chief Mohamed.

Jeśli zaś chodzi o ceny naszych usług – zawsze wyliczane są indywidualnie. Dlaczego tak się dzieje? To proste – catering na każdą imprezę jest inny. Zupełnie innego zakresu usług wymaga od nas organizacja pikniku plenerowego, eleganckiego bankietu czy przyjęcia domowego. Ustalając ceny naszych usług, bierzemy pod uwagę m.in.:

  • ilość obsługiwanych Gości,
  • menu – ilość potraw, ich zróżnicowanie oraz charakter,
  • liczbę pracowników zapewniających obsługę cateringową i przygotowanie do przyjęcia,
  • czas trwania imprezy/spotkania,
  • usługi dodatkowe – m.in. ewentualny wynajem sprzętu gastronomicznego, artystów, DJ’s oraz innych.


Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, potrzebujesz bliższych informacji o menu, naszym sprzęcie gastronomicznym lub innych aspektach, czy w danym terminie jesteśmy dostępni – skontaktuj się, a odpowiemy na każde pytanie.

                                                                                                       

                                                                                                                  ZAPRASZAMY!